فاجعه ی دهشتناک کربلای غزه و مظلومیت مردم بی دفاع غزه در کتاب تاریخ مقاومت فلسطین ، صفحات خونینی را رقم زده است . دیگر مقاومت و انقلاب فلسطین ، تنها در کنار نام غزه ، معنای واقعی پیدا می کند .
انجمن توان گستران برنا با توجه به اینکه سالها در راستای حمایت از حقوق جوانان ، زنان ، کودکان و معلولان فعالیت های درون مرزی و بین المللی داشته است ، اینک در پاسخ به ندای " هل من ناصرا ینصرونی " مظلومان غزه و فلسطین در اقدامی انسانی و فرهنگی با تاسیس " سایت رهایی غزه " به همدردی و حمایت و همچنین اطلاع رسانی صحیح با محوریت جوانان ، زنان ، کودکان و معلولان مظلوم غزه پرداخته است .
جوانان ، زنان ، کودکان و معلولانی که مظلومانه و بدون گناه ، هر روز دستخوش قساوت های بی رحمانه ی رژیم اشغالگر صهیونیست شده و به شدیدترین وجه ممکن ، شکنجه های جسمی و روحی را تحمل می نمایند .
" سایت رهایی غزه " همتی است همپا در راستای حمایت از ایستادگی و مقاومت مردم مظلوم فلسطین و غزه و پیامدار انقلاب فلسطین است .

" وب سایت رهایی غزه " در انجام رسالت خود اهداف زیر را دنبال می نماید :

1- انعکاس مقاومت مظلومانه و پرشکوه جوانان ، زنان ، کودکان و معلولان غزه
2-نهضت اعلام حمایت از جوانان ، زنان ، کودکان و معلولان مظلوم غزه
3- اطلاع رسانی دقیق و تنویر افکار عمومی با محوریت جوانان ، زنان ، کودکان و معلولان غزه و فلسطین
4- نمایش جنایات تروریسم صهیونیستی و وحشی گری های دولت جعلی صهیونیست که مانند یک " غده سرطانی " بر جهان اسلام تحمیل شده است .
5- بیداری دلها و اندیشه ها و وجدان های بشری که افسون تبلیغات خبری استکبار صهیونیزم آنها را مسخ نکند .
6- ایجاد انگیزه در بین علاقمندان و ترویج فرهنگ کمک رسانی و انسان دوستی
7- ایجاد ارتباط دو طرفه میان گروهها و اشخاص علاقمند به تبادل نظریات

این مهم با همکاری صمیمانه سازمان های مردم نهاد و انسان های فرهیخته ای که وجه اشتراکشان اعتقاد به کرامت و ارزش های متعالی انسانی و دفاع از حقوق بشر می باشد ، انشا الله به انجام خواهد رسید .
لازم به ذکر است که " رهایی غزه " یک وب سایت غیر دولتی و کاملاً مردمی است و عزیزانی که مایل به همکاری در جهت اهداف نامبرده باشند ، با آغوش باز پذیرفته خواهند شد .

" منتظر شما عزیزان هستیم "
Gaza